Thema Heb jij Olifant misschien gezien ?

feb 14, 2025

Op maandag waren een pootafdrukken in onze klas. Van wie zouden die toch zijn?… Het was van de olifant. Hij had zich verstopt. Al snel hadden de kinderen hem achter het gordijn gevonden. Juf vertelde het verhaal ‘Heb jij misschien Olifant gezien ?’ van David Barrow. Af en toe verstopte Olifant zich opnieuw in de klas en moesten we hem gaan zoeken.

We schilderen een olifant grijs door witte en zwarte verf te mengen. We mochten ook met de speelgoedolifanten spelen en in de poppenhoek lagen olifanten-hoeden. Wat vonden we dat een beetje gek. De olifanten hadden ook honger, in de ontdekbak mochten we ze eten geven.

Jules had een spel meegebracht van een olifant. De olifant had een hele lange slurf waar vlinders uitkwamen gevlogen. We moesten toen heel hard lachen. Juf gaf ons een netje en dan moesten we proberen om de vlinders te vangen. We vond het een heel leuk spel.

We vierden deze week ook de verjaardag van Gustave. Gelukkige verjaardag.